Farmakolej Yardım Konuları

Farmakolej Eğitim Platformu nedir?

Farmakolej Eğitim Platformu, internet bağlantınız olan her yerde, zaman ve mekân kısıtlamasından bağımsız olarak eğitim alabilmenize olanak sunan bir eğitim platformudur. Eğitimler online olarak internet üzerinden sunulmakta, herhangi bir paket/CD gönderimi yapılmamaktadır.

Eğitimler ücretli midir ?

Online eğitimler ücretsizdir. Eğitimleri kullanabilmeniz için öncelikle sisteme üye olmanız gerekmektedir. Farmasyon'a daha önceden üye olurken aldığınız kullanıcı adınız ve şifrenizi kullanabilirsiniz.

Eğitimlerime nasıl ulaşabilirim ?

İlgili eğitimler online olup internet üzerinden sunulmaktadır. Eğitimleri almak için internet bağlantınızın olması yeterlidir. Eğitimlere ulaşmak için kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak üye girişi yapınız.Kullanıcı adı ve şifreler eğitim almaya hak kazananlara e-mail ile otomatik olarak gönderilmektedir. Kullanıcı adınız e-mail adresiniz olup şifrenizi unutmanız halinde şifremi unuttum sayfasından şifrenizi tekrar alabilirsiniz.

Eğitimlerden ne kadar süre faydalanabilirim ?

Eğitimlerin herhangi bir süre kısıtlaması yoktur.

Farmakolej'e üye olmak için BEK çalışanı, Eczacı, Eczane çalışanı veya Doktor olmalı ve üyelik kaydınızda meslek grubunuzu ve bağlı bulunduğunuz firmayı belirtmelisiniz.

Farmakolej'de eğitimler meslek gruplarına göre kategorize edilmiştir . Meslek gruplarına ait eğitimler konusunda uzman kişiler tarafından bilimsel yöntemlerle hazırlanmıştır .

Farmakolej eğitimlerini kimler hazırlıyor ?

Meslek gruplarına ait eğitimler konusunda uzman kişiler tarafından bilimsel yöntemlerle hazırlanmıştır .

Bir eğitim içeriğine (video veya dosya) ulaşamıyorum veya görüntülemekte sorun yaşıyorum . Ne yapmalıyım ?

Eğer bir kategoriye bağlı eğitime ulaşamıyorsaniz, bunun sebebi ulaşmak istediğiniz eğitimin, bağlı bulunduğunuz meslek grubuna ilişkilendirilmemiş olmasıdır. Sadece bağlı bulunuduğunuz ve üye kaydınız yapılırken belirttiğiniz meslek grubunuza ait eğitimleri görüntüleyebilirsiniz.

Eğer bir kategoriye bağlı eğitime ulaşabiliyor, fakat eğitim içeriğindeki öğelerden herhangi birisine (resim, dosya, video) ulaşmakta sorun yaşıyorsanız, bu Farmakolej sisteminden veya tarayıcı ayarlarınızdan kaynaklanıyor olabilir. Böyle bir durumda info@farmasyon.com.tr adresinden teknik ekibimize hata bildiriminde bulunabilirsiniz.